RedBass Cup Jaro 2023

Redbass cup jaro 2023 skončil, první přihlášky na redbass cup podzim 2023 máme již v mailu. 😉

Díky všem, kdo se letošního jarního Redbass cupu zúčastnili. Bylo to s vámi jako obvykle Super. Páteční večírek se nenápadně překlenul přes půlnoc a přivítal se se sobotním ranním welcome drinkem🍻🥃. Bylo toho dost a bylo to fajn.

První kolo, kdy se jako tradičně chytalo pouze na nástrahy Redbass bylo úspěšné a celkem se v něm ulovilo přes osm set bodovaných ryb. Největší zdolanou rybou tohoto Redbassového kola ( a nakonec i celého závodu) byl metrový jeseter dvojice Ladislav remiáš a Jozef Sýkora ml.. Vítězem Redbassového kola se s 31 ulovenými rybami stala dvojice závodníků Martin Foltýn a Lukáš Svoboda.

Další kola probíhala ve znamení nestálého aprílového počasí, což nevadilo rybám ani závodníkům, protože “ to prostě bralo“ 🙂

Luxusní gulášek a obědová pauza všem prospěla a závod se neúprosně přibližoval ke konci.

Kromě pstruhů a sivenů se ulovilo osm štik okolo padesáti centimetů, čtyři candáti,osm okounů, tři líny, jeden kapr a tři jeseteři. Celkem závodníci zdolali 3057 kusů bodovaných ryb.🎣💪, což dělá při průměru 49 ryb na dvojici úžasný výsledek.

Konečné pořadí na prvních třech místech dnes bylo následijící:

1. místo: dvojice Laďa Valíček & Roman Němec

2. místo dvojice Lukáš Svoboda & Martin Foltýn

3. místo dvojice Jan Urbánek & Milan Bušek

výsledky na dalších místech najdete níže v tabulce

Děkujeme našemu kamarádovi a stálemu sponzorovi přívlačových závodů Nástrahy.cz David RedBass Havlíček za věcné ceny, které letos byly v hodnotě dvacet tisíc. Díky !

Díky také všem rozhodčím za bezchybný výkon a díky vám závodníkům za fairplay během celého závodu.

Rádi se s vámi potkáváme a těšíme se opět na viděnou

Romana, Miloš & company