Služby

01.

Rybaření

Tato 6-ti hektarová přehrada s max. hloubkou 7m u hráze je bohatě zarybněna (kapr, amur, štika, pstruh, jeseter). Vysazujeme i trofejní ryby a jelikož zde mají ryby horní míru, mají rybáři jistotu opravdu skvělých úlovků

rybareni-1-1.jpeg
02.

Ubytování

Široká škála možnosti ubytování. Prohlédněte si naší nabídku zde…

chata_1-2-1.jpeg
03.

Prodej potřeb pro rybáře

Na rybářské chatě funguje prodejna základních rybářských potřeb – naleznete zde jak vláčecí nástrahy,drobnou bižuterii, vlasce, pelety, boilie, krmítkové směsi, nakládanou kukuřici, obalovací pasty, tak podložky pod ryby, louče, dřevěné uhlí, lampový olej, repelenty nebo krém na opalování. Prodáváme mimo jiné sortiment firem: JetFish, Chytil, Timár, RedBass (vláčecí násrtahy – smáčci), Plandavky – Hamrovky a Lackovky, Nymfy Berkley a další

rybarske-potreby-1-1.jpeg
04.

Chov zvěře

V roce 2008 jsme se rozhodli rozšířit náš chov zvěře, kterému se věnujeme 10 let.

Na stráni za rybářskou chatou u přehrady jsme v průběhu loňského léta vybudovali oplocení a veškeré potřebné zázemí pro chov zvěře. Obůrka má plochu 6 ha. Na opocení jme použili kvalitní pozinkovaný drát o síle 4 mm, výška plotu je 1,8 m. Celý terén je zarostlý náletovými dřevinami, dříve sloužil pro pasení jalovic.

Organizačně slouží jako farmový chov zvěře, tzn., že se zde zvěř neloví mysliveckým způsobem. Chceme se zaměřit na produkci kvalitní živé zvěře k dalšímu chovu.

V roce 2010 jsme rozšířili stávající oboru na 7 hektarů , ve které jsou chováni mufloni, daňci a paovce hřivnaté. Také jsme postavili ještě jednu novou 2,5 ha oboru, kde chváme jeleny evropské -karpatského poddruhu.

zvirata-jestrabice-1-1.jpeg